Apie mus

Kartu apgaubkime senjorus geriausia įmanoma priežiūra!

Sidabrinė karta nusipelno atidos ir rūpesčio. Senstanti visuomenė – viso pasaulio iššūkis. Šiandien senyvo amžiaus žmonių Lietuvoje jau yra penktadalis, skaičiuojama, kad po kelių dešimtmečių jau kas trečias iš mūsų būsime šešiasdešimt penkerių ir vyresni.

O visi juk norime ir norėsime gyventi visavertį gyvenimą. Kur? Savo namuose. Kaip? Saugiai, oriai ir turiningai. Ko tikėsimės nusipelnę? Nenustūmimo į paraštes. Bendrystės. Pagalbos.

Visame pasaulyje ieškomi ir randami sprendimai, kaip suderinti šiuos lūkesčius su besikeičiančiu pasauliu, pandemijų griūtimis, darbuotojų deficitu. Vieną jų mes ir siūlome Lietuvai. Nuoširdžiai tikėdamos, kad šiandien nei vienoje srityje negali būti optimalios veiklos be inovacijų. Tai yra ne rytdienos, o šiandienos būtinybė.

Taip, mes girdėjome, kad seno žmogaus „per ekraną“ globoti neįmanoma. Žinoma, bet praplėsti tradicines paslaugas naujomis, virtualiomis yra žingsnis į priekį. Išplečiantis galimybes ir patiems daugiau spėti, ir kitiems daugiau duoti. Siūlome pasaulyje patikrintą sprendimą, kurio dėka laimi visi.

Ir tai – tik pirmas žingsnis!

Algė Budrytė
alge@egloba.lt

Ieva Elenbergienė
ieva@egloba.lt