Tinklaraštis

Tiems, kam rūpi senjorai, jų priežiūra, jų ateitis.

Vizijos.

Tyrimai ir sprendimai.

Tikras gyvenimas.

Bernardinai.lt: Nejau senolius prižiūrėsime per ekraną?
Bernardinai.lt: Nejau senolius prižiūrėsime per ekraną?

Lietuvoje po truputį išbandant nuotolinę socialinę globą, kyla galybė klausimų: kaipgi galima prižiūrėti senjorus per ekraną, ką taip galima nuveikti? Ar nuotolinės paslaugos – pirmas žingsnis į visuomenės susvetimėjimą? Ar ne per anksti nurašome senolius, kaip turinčius neįveikiamą technologijų baimę?

kovo 22, 2023

Kėdainiai žengia progresyvų žingsnį pirmyn
Kėdainiai žengia progresyvų žingsnį pirmyn

Šiandien savo gyve­nimo neįsivaizduojame be išmaniųjų technologijų, tačiau tai, kad jos iš dalies gali pakeisti ir palengvinti socialinių darbuotojų bendravimą su prižiūrimais žmonėmis – dar didžiulė naujovė. Kėdainių bendruomenės socialinis centras – viena iš pirmųjų šalyje pilotinių įstaigų, kurioje išbandoma "Eglobos" sistema, siekianti palengvinti socialinių darbuotojų kasdienybę.

vasrio 14, 2023

Šventinis vienišumas… Kaip jį sumažinti?
Šventinis vienišumas… Kaip jį sumažinti?

Kalėdos ne visad atneša vien tik džiaugsmą... Šventės – tai metas, kai senoliai ar vieniši ligoniai, deja, gali jaustis dar vienišesni nei įprastai. Atskirtis ir žmogiškos šilumos trūkumas gali dar labiau badyti akis. Gyvenantys senelių namuose – dar labiau ilgėtis savo namų. O globos organizacijos dar labiau pajusti darbuotojų trūkumą.  

gruodžio 15, 2022

1 2 3