Kėdainiai žengia progresyvų žingsnį pirmyn

Šiandien savo gyve­nimo neįsivaizduojame be išmaniųjų technologijų, tačiau tai, kad jos iš dalies gali pakeisti ir palengvinti socialinių darbuotojų bendravimą su prižiūrimais žmonėmis – dar didžiulė naujovė. Kėdainių bendruomenės socialinis centras – viena iš pirmųjų šalyje pilotinių įstaigų, kurioje išbandoma “Eglobos” sistema, siekianti palengvinti socialinių darbuotojų kasdienybę.

„Visi iškart entuziastingai priėmėme šį projektą. Kuo toliau, tuo labiau visi žengiame į naujoves, nes nemaža dalis paslaugų gavėjų jaučiasi vieniši. Todėl šis projektas bent maža dalele atstoja paslaugų gavėjams gyvą bendravimą, o individualios priežiūros darbuotojai puikiai įveikė jiems iškeltus iššūkius“, – teigia Kėdainių bendruomenės socialinio centro direktorė Rūta Kaupienė.

Pasak direktorės, centro globojami asmenys bendrauja su individualios priežiūros darbuotojais, su į užsienį išvykusiais vaikais, taip pat naudojas įkeltomis programėlėmis, tokiomis kaip mankšta, įvairūs koncertai, filmai: “Mes dirbame su tais, kurie turi proto bei psichikos negalias, todėl paslaugas teikiantiems darbuotojams labai patogu per planšetę priminti paslaugų gavėjams, kad išgertų gydytojo paskirtus vaistus”.

Džiaugiamės, kad savivaldybės išsibando „Eglobos“ sistemą ir įžvelgia pagerėjusią suteikiamų socialinių paslaugų kokybę.

Visą straipsnį apie tai, kaip sekasi Kėdainiams, skaitykite čia.

◀ Grįžti